گپ و گفت صمیمی امام جمعه باشت با کودکان+تصویر

به مناسبت هفته بسیج، حجت‌الاسلام امید گنجه‌ای امام جمعه شهرستان باشت از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بازدید کرد.

گپ و گفت صمیمی امام جمعه باشت با کودکان+تصویر

به گزارش نخستین کنگره ملی گیاهان دارویی و راهکارهای طب ایرانی از باشت به مناسبت هفته بسیج، حجت‌الاسلام امید  گنجه‌ای امام جمعه شهرستان باشت از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  بازدید کرد و از نزدیک با مربیان و اعضا و البته کودکان به گفت‌وگو نشست. در ابتدای این نشست صمیمی ظفری مربی کانون به معرفی کانون و فعالیت‌های آن پرداخت و به سوالات میهمانان پاسخ داد.

در ادامه حجت الاسلام گنجه ای از مربیان کانون به خاطر اجرای فعالیت های فرهنگی هنری و ادبی تقدیر کرد و گفت: مربیان کانون در زمانی که مدارس به دلیل شیوع بیماری کرونا تعطیل بودند با برگزاری کارگاه های مختلف در فضای مجازی به خوبی عمل کردند.

وی از هنر قصه گویی به عنوان واسطه تربیتی نام برد و گفت: برای قصه گویی از قصص قرآنی استفاده شود و نکات تربیتی و دینی به بچه ها منتقل شوند. حجت الاسلام گنجه ای افزود: زندگی شهدا به خصوص شهدای دانش آموز در محوریت برنامه هایی که برای کودکان ونوجوانان برگزار می شوند مد نظر قرار گیرند.

امام جمعه شهرستان باشت با بیان این نکته که نهادهای فرهنگی در رابطه با اجرای برنامه در مناسبت هایی مانند هفته بسیج و روز دانش آموز، روز مبارزه با استکبار جهانی، روز قدس، دهه فجر و … هماهنگ عمل کنند گفت: تعامل و همکاری های بیشتر آموزش و پرورش و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با کانون پرورش فکری، باعث رشد و شکوفایی بیشتر دانش آموزان خواهد شد.

در پایان این دیدار، حجت الاسلام گنجه ای امام جمعه شهرستان باشت از کارگاه های مختلف بازدید و با اعضا و البته بچه‌ها به گفت‌وگو نشست. پایان پیام/  

دیدگاهتان را بنویسید