واکنش بادامچیان به اظهارات سید حسن نصرالله درباره انتقام ایران از اسرائیل

دبیرکل حزب موتلفه گفت: رژیم صهیونیستی، دیوانه‌وار کنسولگری ما را مورد حمله قرار می‌دهد و پس از این حمله، درون رژیم صهیونیستی اضطراب ایجاد شده است، به خصوص با صحبت‌های سید حسن نصرالله که خیلی واضح اعلام کرد که ایران به این حمله پاسخ می‌دهد.

واکنش بادامچیان به اظهارات سید حسن نصرالله درباره انتقام ایران از اسرائیل

به گزارش نخستین کنگره ملی گیاهان دارویی و راهکارهای طب ایرانی، اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در حاشیه نشست وحدت برای تحول گفت: مجلس دوازدهم مامور به یک مساله مهم است که آن تحول و تکامل است. نمایندگان باید در مجلس دوازدهم تحول ایجاد کنند.

بنابر گزارش ایلنا، وی افزود: تحول با ترمیم، اصلاح و قدری جابجا کردن، متفاوت است، تحول یعنی از این حالت به حالت دیگر درآمدن.

دبیرکل حزب موتلفه یادآور شد: ما در گام نخست، زیرسازی‌های انقلاب‌مان را انجام دادیم. امروز ایران در منطقه حرف اول را می‌زند و آمریکا در مساله تهاجم به ایران عنوان می‌کند که ایران قدرتمند است و ما با این کشور وارد جنگ نمی‌شویم.

بادامچیان گفت: رژیم صهیونیستی هم اکنون در حال انحلال است. رژیم صهیونیستی، دیوانه‌وار کنسولگری ما را مورد حمله قرار می‌دهد و پس از این حمله، درون رژیم صهیونیستی اضطراب ایجاد شده است، به خصوص با صحبت‌های سید حسن نصرالله که خیلی واضح اعلام کرد که ایران به این حمله پاسخ می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید