سخنگوی ستاد انتخابات: 1613 نفر تا پایان روز دوم برای انتخابات مجلس ثبت‌نام کرده‌اند

دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور، گفت: 1613 نفر ثبت نام‌ خود را تا پایان روز دوم نام‌نویسی(28 مهر) قطعی کردند و جزو داوطلبان رسمی محسوب می‌شوند.

سخنگوی ستاد انتخابات: 1613 نفر تا پایان روز دوم برای انتخابات مجلس ثبت‌نام کرده‌اند

به گزارش خبرنگار سیاسی نخستین کنگره ملی گیاهان دارویی و راهکارهای طب ایرانی، محسن اسلامی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور در گفت‌وگویی به آمار ثبت‌نام از داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: 38 هزار و 869 نفر در مرحله پیش‌ثبت‌نام کد پیگیری دریافت کرده بودند که امکان ثبت‌نام قطعی را دارند.

وی افزود: 1613 نفر ثبت نام‌ خود را تا پایان روز دوم نام‌نویسی(28 مهر) قطعی کردند و جزو داوطلبان رسمی محسوب می‌شوند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور همچنین تصریح کرد: استان‌های البرز، قم، تهران، اردبیل و چهار محال و بختیاری به ترتیب بیشترین تعداد ثبت‌نام در این دو روز را به خود اختصاص داده‌اند.

اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: سامانه ثبت‌نام از دواطلبان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شوای اسلامی از ساعت 8 الی 18 آماه ثبت‌نام از داوطلبان است.

داوطلبان نمانیدگی مجلس شورای اسلامی از ۲۷ مهر از ساعت ۸ تا ۱۸ به مدت یک هفته تا روز سوم آبان فرصت دارند تا از طریق پنجره واحد انتخابات وزارت کشور به نشانی keshvar.moi.ir به‌صورت برخط نسبت به تکمیل کاربرگ ثبت نام و بارگذاری مدارک و گواهی‌های مورد نیاز اقدام کنند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید