امیر سرتیپ دره‌باغی: نیروی هوایی ارتش امسال از گذشته آماده‌تر است

معاون آماد و پشتیبانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: آمادگی نیروی هوایی ارتش امسال رشد قابل توجهی داشته است که این آمادگی باید ثبات داشته باشد

امیر سرتیپ دره‌باغی: نیروی هوایی ارتش امسال از گذشته آماده‌تر است

به گزارش گروه سیاسی نخستین کنگره ملی گیاهان دارویی و راهکارهای طب ایرانی، امیر محسن دره‌باغی معاون آماد و پشتیبانی ستادکل نیروهای مسلح در همایش معاونان آماد و پشتیبانی یگان‌های نیروی هوایی ارتش، ضمن قدردانی از امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش به دلیل پشتیبانی از سامانه آماد و پشتیبانی اظهار کرد: آماد و پشتیبانی مجموعه‌ای پرتلاش، منسجم و حیاتی است که وظیفه تهیه و تأمین نیازمندی‌های عملیاتی نیروها را به عهده  دارد.

وی تصریح کرد: آموزش یکی از ارکان مهم مجموعه آماد و پشتیبانی است که باید به آن توجه ویژه‌ای شود و این توجهات می‌تواند موجب ارتقای آمادگی سامانه پشتیبانی و توان عملیاتی شود.

امیر دره‌باغی خطاب به معاونان آماد و پشتیبانی یگانهای نهاجا، گفت: بحمدالله آمادگی نیروی هوایی ارتش امسال رشد قابل توجهی داشته که این آمادگی باید ثبات داشته باشد. بر همین اساس، پای کار بودن شما عزیزان می‌تواند موجب تحقق این ثبات عملیاتی باشد.

 وی افزود: تأمین قطعات، تجهیزات، سوخت و مواد غذایی به اندازه کافی و همچنین تعمیر و نگهداری قطعات همان نیازمندی‌هایی است که می تواند استمرار عملیاتی را به همراه داشته باشد.

معاون آماد و پشتیبانی ستادکل نیروهای مسلح در پایان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) اظهار کرد: مقام معظم رهبری می‌فرمایند: سامانه آماد و پشتیبانی در خدمت عملیات است و عملیات کار مأموریت را انجام می‌دهد، لذا برای این که بتوانیم توان عملیاتی را حفظ کنیم بایستی که آماد و پشتیبانی توان خود را افزایش دهد و ایده‌های جدید و فکرهای جدید داشته باشید تا بتوانید استمرار عملیاتی را حفظ کنید.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید