افزایش 72 درصدی تولید برق در نیروگاه‌های یزد

مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق یزد گفت:‌مولدهای نیروگاه سیکل ترکیبی این استان در دی‌ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۷۲ درصد افزایش تولید داشت.

افزایش 72 درصدی تولید برق در نیروگاه‌های یزد

سید محمدحسن جمال‌الدینی، مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق یزد در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس از این استان،‌ از افزایش تولید برق طی یک سال اخیر خبر داد و اظهار کرد: واحدهای هشت‌گانه بخش گازی و بلوک سیکل ترکیبی یزد در دی‌ماه سال جاری به میزان ۳۲۲ هزار و ۵۹۸ مگاوات ساعت انرژی برق تولید کردند که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته به میزان ۷۲ درصد افزایش تولید را نشان می‌دهد.

وی افزود: تا پایان دی‌ماه سال جاری بیش از ۳/۹۳ درصد پیش‌بینی تولید سالیانه نیروگاه محقق شده که امیدواریم با توجه به تلاش مضاعف همکاران در جهت تولید برق پایدار در پیک زمستان تا پایان سال جاری ۱۰۰ درصد سهمیه تولید محقق شود.

مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق یزد خاطرنشان کرد: انجام به‌موقع برنامه‌های تعمیراتی نیروگاه و آمادگی مولدها برای تولید برق پایدار در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به‌عنوان تولید، دانش‌بنیان، کارآفرین نام‌گذاری شده است موجب شد تا افزایش چشم‌گیر تولید انرژی برق در نیروگاه سیکل ترکیبی یزد رقم بخورد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شرکت مدیریت تولید برق یزد با ظرفیت نامی ۱۰۰۴ مگاوات، نقش بسزایی در پایداری شبکه برق جنوب شرق کشور ایفا می‌کند.

پایان پیام/ف

دیدگاهتان را بنویسید