آماده باش کامل بیمارستان های فارس در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از آماده باش کامل تمامی واحد های اورژانس پیش بیمارستانی، مراکز درمانی و بیمارستان های زیر مجموعه دانشگاه در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.

آماده باش کامل بیمارستان های فارس در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی

به گزارش نخستین کنگره ملی گیاهان دارویی و راهکارهای طب ایرانی از شیراز، مهرداد شریفی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به ایام سوگواری سید و سالار شهیدان و تسلیت ایام محرم و تاسوعا و عاشورای حسینی گفت: تمامی بیمارستان ‌های شیراز و شهرستان های استان در روزهای تاسوعا و عاشورا در آماده ‌باش هستند و خدمات درمانی تخصصی موردنیاز به بیماران ارایه می شود.

او با اعلام اینکه برنامه ریزی لازم برای حضور پزشکان متخصص مقیم برای دسترسی مردم به خدمات درمانی انجام شده است، ادامه داد: ذخیره انبار دارو و تجهیزات پزشکی بیمارستان ها در شرایط مناسبی بوده و در صورت نیاز، ظرفیت افزایش تخت بیمارستانی نیز پیش بینی شده است.

شریفی با اشاره به پیش بینی آمادگی کامل امکانات و تجهیزات درمانی در این ایام افزود: در روزهای تاسوعا و عاشورا، تمامی واحدهای اورژانس پیش بیمارستانی و مراکز فرماندهی عملیات اورژانس 115 به صورت ویژه، آماده ‌باش هستند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز همچنین از برنامه ریزی در خصوص آمادگی ویژه بخش اورژانس بیمارستان های استان، برای خدمت رسانی هر چه سریع تر به مصدومان و بیماران احتمالی و عزاداران حسینی خبر داد.

پایان پیام/ن

دیدگاهتان را بنویسید