پیام دبیر اجرایی کنگره و نمایشگاه گیاهان دارویی و راهکارهای طب ایرانی موثر بر دیابت
1397/07/21

 

اولین رویداد علمی _تخصصی و تجاری در بخش گیاهان دارویی و فراورده های طبیعی با نگاه ویژه به بیماری دیابت در مشهد با همت گروهی فن بازار تخصصی تجاری محصولات گیاهی سپاد و انجمن علمی گیاهان دارویی ایران و دانشکده طب سنتی دانشگاه پزشکی مشهد در منطقه گردشگری سپاد برگزار شد .
این برنامه در جهت نهادینه سازی فرهنگ بهره مندی از فراورده های طبیعی در راستای حفظ سلامت و درمان و اصلاح الگوی زندگی با حضور محققین ،پزشکان ،دارو سازان ،متخصصان و دانشجویان گیاهان دارویی ، تولید کنندگان و تجار گیاهان دارویی برگزار گردید ، و در طی سه روز اطلاعات ارزشمندی در این زمینه ارائه شد .
اختتامیه کنگره در تاریخ ۱۹مهرماه برگزار گردید . بدینوسیله از همکاری همه کسانی که در این مسیر یاری نمودند قدر دانی ویژه می گردد .
جهت ارائه مطالب کنگره و کارگاهها ، فایل صوتی و تصویری آن در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.
ویژه از ریاست کنگره و انجمن علمی گیاهان دارویی جناب آقای دکتر رضایی تشکر می کنم که با مدیریت مشارکت محور این روند را جهت و تدوام می بخشند .
از جناب دکتر دشتی و دکتر روحانی نیز ویژه تشکر دارم .
ویژه تشکر دارم از دکتر یوسفی ریاست دانشکده طب سنتی دانشگاه پزشکی مشهد و دبیر علمی به سهم خود قدر دانی می کنم .
از همراهی دکتر نامقی تشکر می کنم .
از همکاران و همراهان خوب تیم علمی و اجرایی فن بازار
دکتر نوروزی،دکتر وزیری . آقای ولی نژاد . خانم مهندس قلی زاده . آقای صبوری و سایر همکاران نیز تشکر می کنم .
از همراهی اتحادیه گیاهان دارویی مشهد بخصوص آقای رضاییان و آقای شمشیری قدردانی می کنم .
از شرکت کندگان در کنگره و نمایشگاه ، مسئوولین استان، اساتید ، محققان و دانشجویان ، پزشکان و دارو سازان ، متخصصین گیاهان داروئی و عرضه کنندگان و تجار و شرکت های فرآور و... قدردانی می کنم.
امیدوارم که در مسیر و راه تبین شده در یک فرایند همکاری مشترک موجبات توسعه بخش گیاهان دارویی و فراورده های طبیعی را فراهم سازیم .

امیرحسین خسروی
دبیر اجرائی و مدیریت فن بازار بین المللی گیاهان داروئی سپاد